FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co to są Apartamenty?

Apartamenty Very Berry to samodzielne, w pełni wyposażone mieszkania o wysokim standardzie, zlokalizowane w strategicznych punktach w centrum Poznania. (Stare Miasto, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Stary Rynek, Arena)
Każdy apartament posiada własną łazienkę i kuchnię. Apartamenty wyposażone są w komfortowe łóżka hotelowe, TV, WiFi. Co ciekawe, w apartamencie można zameldować się o dowolnej porze za pomocą zamka szyfrowego na kod SMS. Idealne dla klientów podróżujących służbowo, par, czy rodzin z dziećmi.

 

Jak mogę zarezerwować Apartament?
  • online przez silnik rezerwacji na stronie www: REZERWUJ
  • przez telefon w Recepcji: +48 61 8551763  lub  +48 536 961 480
  • mailowo:apartamenty@very-berry.pl

Nasza oferta znajduje się również na wielu portalach rezerwacyjnych jak Booking czy Airbnb jednak preferowaną metodą rezerwacji jest rezerwacja bezpośrednia z pominięciem pośredników. Dzięki temu, że nie płacimy prowizji pośrednikom możemy Państwu zaoferować najniższą cenę – w Ofercie Bezpośredniej zawsze 10% taniej niż na portalach.

Jaka jest polityka wobec dzieci?

Małe dzieci do lat 4, które śpią w łóżku z rodzicami nocują w apartamencie bezpłatnie, natomiast te, które wymagają osobnego łóżka i pościeli traktowane są jako kolejna pełnopłatna osoba. Dla dzieci do lat 4 możliwe jest zamówienie turystycznego łóżeczka dziecięcego wraz z pościelą w cenie 50zł (koszt jednorazowy). Na Państwa życzenie w Apartamencie zapewnimy również krzesełko do karmienia czy nocnik. Te i podobne życzenia prosimy wpisać  w uwagach do rezerwacji lub dać nam znak w prywatnej wiadomości. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt z małym dzieckiem był prawdziwym wypoczynkiem 🙂

 

Jaka jest polityka wobec zwierząt?

Bardzo kochamy zwierzęta, jednak w trosce również o tych, którzy ich nie posiadają czworonogi w naszych Apartamentach niestety nie są akceptowane. W zamian zapraszamy do naszego głównego obiektu: Very Berry Hostel, gdzie w części pokojów przyjmujemy zwierzaki.

apartamenty poznań pobyt ze zwierzętami

 

Sprawdź dostępność i zarezerwuj online!

HOME  APARTAMENTY REZERWACJA       REGULAMIN        FAQ         KONTAKT        

Samodzielne Apartamenty w najlepszych punktach Poznania. 

Wirtualna Recepcja 24h:
Tel:  +48 61 8551763  •  Tel. kom:  +48 536 961 480
apartamenty@very-berry.pl